Profhilo

Profhilo to zabieg , który wzmacnia i zagęszcza skórę , wygładza zmarszczki , wysmukla rysy twarzy przywracając odpowiednie napięcie skóry , jednocześnie liftingując linię żuchwy oraz górną część szyi.
Zaaplikowana molekuła młodości Profhilo powoli i długotrwale działa na skórę jak „miliony sprężynek” , które przywracają kontur twarzy i nadają utracony z biegiem lat efekt jędrności.
Preparat Profhilo jest jednym z najbezpieczniejszych specjalistycznych preparatów dermatologicznych. Nie zawiera żadnej przedłużającej użyteczności chemii , emulgatorów i zagęstników. Dzięki temu pacjent nie jest narażony na uczulenie czy podrażnienie skóry.

Profhilo doskonale integruje się z tkankami , gdyż jest na bazie kwasu hialuronowego – głównego komponentu skóry. Posiada najwyższe na świecie stężenie kwasu hialuronowego
(dawka 64mg/strzykawkę).

OPIS
 Zabieg Profhilo wykonywany jest techniką BAP (Beauty Aesthetic Points) – to 5 specjalnie opracowanych punktów iniekcji na twarzy , które pozwalają na pełniejsze zatrzymanie procesu starzenia.
Zabieg wymaga nakłuć jedynie w 5 punktach po obu stronach twarzy.
Zabieg wykonywany jest ze znieczuleniem.
CZĘSTOTLIWOŚĆ

W celu kompleksowego odmłodzenia skóry najczęściej wystarczą 2 zabiegi w odstępie 1-2 miesięcy. Jednak w niektórych przypadkach przy złym stanie skóry zalecane jest wykonanie dodatkowego zabiegu po 2-3 miesiącach od ostatniego.

EFEKTY

Efekty zaczynają być widoczne po około 2 tygodniach. Po miesiącu widać zdecydowaną poprawę kondycji skóry , a pełen efekt pojawia się po ok. 1,5 miesiąca.
Widoczne efekty utrzymują się około roku.
W celu wzmocnienia efektu wskazane jest wykonanie 1-2 zabiegów przypominających rocznie.

CENA
cena – 950 zł