Oczyszczanie wodorowe

OPIS
Oczyszczanie wodorowe to absolutny hit w dziedzinie kosmetologii.Poparte badaniami naukowymi terapeutyczne działanie czystego wodoru , stanowi przełom w nieinwazyjnej odnowie skóry i niwelowaniu niedoskonałości.
   Kluczowym fenomenem jest wstrzymywanie procesów starzenia , poprzez redukowanie wolnych rodników tlenowych (które są przyczyną starzenia się).Podczas kuracji następuje neutralizacja wolnych rodników, które wiążą się z jonami wodoru na poziomie komórkowym , co przekłada się na przywróceniu skórze jej naturalnego zdrowia,poprawę nawilżenia,leczenie stanów zapalnych i przywrócenie jędrności i dobrego wyglądu.
   W kuracji wykorzystuje się terapię aktywnym wodorem , czyli najmniejszym i najlżejszym pierwiastkiem ,  który ma zdolność penetracji w głąb struktur skóry. Jest o wprowadzany w strudze wody , aplikowanej pod ciśnieniem. Dzięki temu aktywny wodór złuszcza i dogłębnie oczyszcza warstwę rogową naskórka, usuwając najdrobniejsze zanieczyszczenia.
     Zabieg przeznaczony dla osób w każdym wieku. Można go stosować przy cerze trądzikowej , naczynkowej , wrażliwej , z oznakami starzenia , a więc jest to zabieg , który można przeprowadzić na każdym typie skóry , niezależnie od pory roku , może również stanowić wstęp do efektywnych zabiegów anti-aging.
WSKAZANIA
– oznaki starzenia,
– nadmierne wydzielanie sebum ,
– trądzik, zaskórniki, rozszerzone pory,
– skóra bardzo wrażliwa, nadreaktywna, ze skłonnościami do stanów zapalnych.
PRZECIWWSKAZANIA
– nowotwory i stany po ich operacyjnym usunięciu,
– aktywna infekcja,
– zakażenia bakteryjne, wirusowe, grzybicze.
CZĘSTOTLIWOŚĆ
Częstotliwość oraz liczba zabiegów są ustalane indywidualnie i zależą od stanu wyjściowego skóry.
Zalecana seria 3-5 wizyt w gabinecie, w odstępach co 2-4 tygodnie.
Profilaktycznie zabieg warto powtarzać raz w miesiącu.
CENA
oczyszczanie wodorowe+pilling kawitacyjny + kwas + elektroporacja + maska (twarz)  –  190zł
twarz,szyja,dekolt  –  250zł