Miracle Wave

OPIS

Miracle Wave wykorzystuje elektryczne prądy o bardzo małym natężeniu, które można określić jako mikro lub nawet nano prądy, do nieinwazyjnego, niechirurgicznego liftingu w zakresie estetyki profesjonalnej . Poprawia obwód twarzy, ujędrnia skórę, znacząco redukuje zmarszczki, rozświetla cerę, pozwala udoskonalić wygląd biustu, pośladków (lift-up), wyrzeźbić sylwetkę w tym również kończyny.

Wykorzystanie rękawiczek z wplecionymi nićmi srebra pozwala w sposób bezpieczny i efektywny dotrzeć w takie miejsca jak okolice oczu , które są uznawane potencjalnie za wrażliwe i z reguły pomijane przez większość innych urządzeń kosmetycznych .
Dzięki niciom srebra aplikacja mikroprądów odbywa się w sposób nie zakłócony i równomierny . Srebro odznacza się właściwościami bakteriobójczymi i antygrzybicznymi . Jest jednym z szeroko stosowanych metali w sektorze ochrony zdrowia . W produkcji srebrnych rękawiczek wykorzystywane są włókna znane w świecie i opatentowane jako włókna X-static , które są chronione marką firmy Nobel Fiber Technologies . Skarpety z włókna  X-static , które również posiadamy , są szeroko stosowane przez chorych na cukrzycę . Równoległe zastosowanie mikroprądów jak i skarpet zwielokrotnia korzystne efekty terapeutyczne . Można śmiało stwierdzić , że mikroprądy nie tylko poprawiają krążenie , ale również pomagają zwalczać stany zapalne .
Urządzenie nie ma analogów w Polsce , wykorzystuje mikroprądy , które pokrywają się  z prądami generowanymi przez ludzki organizm . Samo wykorzystanie rękawiczek przewodzących prąd nie jest nowe w kosmetyce , natomiast prądy w Miracle Wave nie są przeznaczone do elektrostymulacji mięśni (nie kopie prąd) , ale do oddziaływania na mitochondrium ludzkiej komórki .
Odnowiona praca mitochondrium między innymi przyczynia się do pobudzenia innych procesów w tym procesu regeneracji kolagenu .
Główną funkcją mitochondrium jest produkcja energii niezbędnej komórkom do regeneracji , ochrony i sprawnego funkcjonowania skóry . Liczba i aktywność mitochondriów spada z każdym upływającym rokiem życia.  W skórze gromadzi się coraz więcej wolnych rodników , a jej system ochronny i naprawczy funkcjonuje znacznie wolniej . W rezultacie komórki starzeją się , pojawiają się wówczas i pogłębiają zmarszczki , skóra nie ma energii , by się regenerować i naprawiać istniejące uszkodzenia .
Dzięki naszemu urządzeniu skóra może odzyskać siły i bronić się przed starzeniem.

ZASTOSOWANIE
  • poprawę jędrności i elastyczności skóry,
  • redukcję cellulitu ,
  • poprawię krążenia w naczyniach krwionośnych i limfatycznych ,
  • następuje przyspieszenie metabolizmu komórkowego ,
  • skóra staje się młodsza ,
  • znika chropowatość i ziarnistość ,
  • podczas zabiegów można zmniejszyć obwód np.talii , bioder ,  ud.
Co potrafi system pielęgnacyjny Miracle Wave?

1. znacznie redukuje zmarszczki powstałe na twarzy

2. poprawia napiętość skóry

3.dodaje blask i świetlistość skórze

4.redukuje wielkość porów

5. pomaga osiągnąć młodszy i zdrowszy wygląd

DLA KOGO?

Osoby należące do wszystkich grup wiekowych  z wyjątkiem:

  • małych dzieci,
  • kobiet w ciąży ,
  • osób noszących rozruszniki i ludzi z odnotowanymi przypadkami ataków padaczki lub kłopotów z sercem.
JAK CZĘSTO STOSOWAĆ?
Raz lub dwa razy w tygodniu w pierwszym miesiącu. Jeżeli stan skóry poprawi się można zmniejszyć częstotliwość stosowania do 1 razu w tygodniu. W celu utrzymania rezultatów osiągniętych przez użycie Miracle Wave stosować raz w miesiącu lub według indywidualnych potrzeb.
CENA
twarz 110zł