Mikrodermabrazja

OPIS

Jest metodą mechanicznego złuszczania naskórka warstwa po warstwie. Polega na usunięciu-ścieraniu warstw naskórka za
pomocą specjalnego urządzenia wyposażonego w głowice ścierające, pokryte kryształkami naturalnego diamentu.

Dzięki umiarkowanemu usuwaniu górnych warstw naskórka w jego warstwie podstawnej dochodzi do zintensyfikowanego tworzenia się nowych, pełnowartościowych komórek. Wędrują one do góry zastępując komórki uszkodzone. Złuszczanie następuje stopniowo. Dlatego nie ma niebezpieczeństwa zbyt głębokiego lub nierównomiernego złuszczania ani powstania blizn.

Aparat wykorzystuje najnowocześniejszą technologię spełniającą wszystkie wymagane normy europejskie w spektakularny sposób poprawiając funkcjonowanie skóry.

Kontrolowana  jest nowoczesną techniką, która za pomocą łagodnego peelingu pomaga uporać się ze specyficznymi problemami skórnymi. Mówimy tu o kontrolowanej mikrodermabrazji, ponieważ intensywność zabiegu (głębokość złuszczania) jest dobierana indywidualnie. Mikrodermabrazja diamentowa jest zabiegiem bezpiecznym, nieinwazyjnym, bezbolesnym i nie powodującym uczuleń jak w przypadku innych metod peelingu. To zabieg skutecznie regenerujący i odmładzający skórę.

Kuracja obejmuje od 6 do 10 zabiegów przeprowadzanych w odstępie 1 do 4 tygodni. Można ją również wykonywać jednorazowo.

WSKAZANIA

– łojotok, rozszerzone pory,

– trądzik, zaskórniki, blizny potrądzikowe,

– przebarwienia,

– płytkie zmarszczki

– wiotczejąca pozbawiona blasku skóra.

 

PRZECIWWSKAZANIA
  • stany zapalne skóry
  • trądzik różowaty, trądzik stan zapalny
  • łuszczyca, bliznowce
  • płytko unaczyniona skóra
  • zakażenia grzybicze skóry (otwarte rany)
  • nowotwory skóry, włókniaki, znamiona
  • naczyniaki jamiste
CENY

Twarz – 150 zł